Jesteś tutaj: Start / Z ŻYCIA CIT / Rok 2019

Rok 2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Międzygminna współpraca przy realizacji projektu „ZAŁOŻENIA REGIONALNEJ POLITYKI ROWEROWEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO WRAZ Z KONCEPCJĄ SIECI REGIONALNYCH TRAS ROWEROWYCH”

Przejdź do - Międzygminna współpraca przy realizacji projektu „ZAŁOŻENIA REGIONALNEJ POLITYKI ROWEROWEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO WRAZ Z KONCEPCJĄ SIECI REGIONALNYCH TRAS ROWEROWYCH”

17 maja br. w Gminie Poczesna odbyło się spotkanie na którym omawiana była kwestia powstania nowych dróg dla rowerów w naszej części województwa. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele samorządów północnej części naszego województwa od Krzepic do Zawiercia i Łaz. Gminę Poraj reprezentowało Centrum Informacji Turystycznej.

10 czerwca 2019

WSPÓŁPRACA CIT PORAJ PRZY ODJAZDOWYM BIBLIOTEKARZU ORGANIZOWANYM PRZEZ GMINNĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W PORAJU

Przejdź do - WSPÓŁPRACA CIT PORAJ PRZY ODJAZDOWYM BIBLIOTEKARZU ORGANIZOWANYM PRZEZ GMINNĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W PORAJU

Po raz kolejny nasze Centrum Informacji Turystycznej w Poraju współpracowało przy "Odjazdowym Bibliotekarzu". Dziękujemy SP-Bikes Serwis, wypożyczalnia, sklep za przyłączenie się do imprezy "Odjazdowy Bibliotekarz" organizowanej przez Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju i sprawne przeprowadzenie drobnych serwisów rowerowych.

25 maja 2019

SPOTKANIE INFORMACYJNE - "DZIAŁAJ LOKALNIE"

Przejdź do - SPOTKANIE INFORMACYJNE - "DZIAŁAJ LOKALNIE"

9 maja br. o godz 12:00 w Centrum Informacji Turystycznej odbyło się na spotkanie informacyjne, podczas którego można było uzyskać więcej informacji na temat „Działaj Lokalnie”.

9 maja 2019

GMINA PORAJ REPREZENTOWANA NA TARGACH TURYSTYCZNYCH NA STYKU KULTUR W ŁODZI

Przejdź do - GMINA PORAJ REPREZENTOWANA NA TARGACH TURYSTYCZNYCH NA STYKU KULTUR W ŁODZI

Dzięki Związek Gmin Jurajskich i SLASKIE.travel już od dzisiaj można znaleźć m.in. nasze materiały na targach turystycznych Na Styku Kultur 2019 w Łodzi (Hala Expo - Łódź, al. Politechniki 4). Zapraszamy na stoisko nr 67, na którym Związek Gmin Jurajskich prezentował będzie atrakcje Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Szlaku Orlich Gniazd:-)

22 marca 2019

GMINA PORAJ WAŻNYM PUNKTEM NA MAPIE WYTYCZANEJ SIECI ROWEROWEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Przejdź do - GMINA PORAJ WAŻNYM PUNKTEM NA MAPIE WYTYCZANEJ SIECI ROWEROWEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

W Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach trwają prace nad założeniami regionalnej polityki rowerowej i koncepcji sieci regionalnych tras rowerowych w naszym województwie. W pracach uczestniczy Gmina Poraj, która postrzegana jest jako niezwykle istotny punkt na rowerowej mapie województwa śląskiego.

21 marca 2019
Czytaj więcej o: GMINA PORAJ WAŻNYM PUNKTEM NA MAPIE WYTYCZANEJ SIECI ROWEROWEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO